Ethno World - Etniczne instrumenty Świata Ethno World - Etniczne instrumenty Świata

regulamin

Regulamin sklepu internetowego.

Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone na niniejszej stronie chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Agencja Artystyczna "Baszta"

  Pogorzany 8
  34-623 Szczyrzyc
  tel/faks  (18) 55 55 685
  tel. 0 508 111 684
 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail:

 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 2. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 6. Firma A.A. "Baszta" zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 7. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 8. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 9. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - osobiście przy odbiorze
  - przelewem (przedpłatą).
 10. Podczas dokonywania przedpłaty: - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto mBank 18 1140 2004 0000 3602 3063 6548
  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia, podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej
  - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie
 11. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 12. Przy zamówieniach o wartości powyżej 1000 zł koszt przesyłki pokrywa firma A.A. :Baszta".
 13. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu (18) 55 55 685
 14. Firma A.A.Baszta zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 
Powered by Quick.Cart
Copyright © 2010 A.A. BasztA