ethno world ethno world

rules

Regulamin sklepu internetowego.

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Agencja Artystyczna "Baszta"

  Pogorzany 8
  34-623 Szczyrzyc
  tel/faks (18) 33 20 400
  tel. 0 508 111 684

 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail: abaszta@wp.pl
  - telefonicznie lub faksem (18) 33 20 400
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 2. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 6. Firma A.A. "Baszta" zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 7. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 9. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 10. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - przy odbiorze przesyłki,
  - przelewem (przedpłatą).
 11. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu 508 111 684 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
 12. Podczas dokonywania przedpłaty: - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto 50 1020 5558 1111 1722 9080 0018
  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".
  - Po dokonaniu wpłaty należy faksem przesłać potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego) na numer faksu: (18) 33 20 400.
  - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie i otrzymania faksem potwierdzenia wpłaty na konto
 13. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 14. Przy zamówieniach o wartości powyżej 1000 zł koszt przesyłki pokrywa firma A.A. :Baszta".
 15. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu (18) 33 20 400.
 16. Firma A.A.Baszta zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 
Powered by Quick.Cart
Copyright © 2010 A.A. BasztA